Ataşehir Ucuz Araç Kiralama

Anadolu yakasında Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy ve Sancaktepe ile komşu olan Ataşehir yüksek nüfusu ile pek çok araba kiralama firmasının da merkezi veya ofisinin bulunduğu bir ilçe konumunda. Ayrıca Kadıköy ve Ümraniye gibi çevre ilçelerde bulunan firmalardan Ataşehir adrese teslim araç kiralama hizmetleri alabilir ya da en azında bu firmalara fiyat bilgilerini sorabilirsiniz. Aşağıda Ataşehir’de bulunan bazı araç kiralama firmalarının güncel fiyatları ve iletişim bilgileri yer almaktadır.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Ataşehir Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Havuz Rent A CarHavuz Rent A CarİçerenköySorunuzSorunuzSorunuz(0216) 574 51 01Detay

Ataşehir Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


HAVUZ RENT A CAR

Ataşehir merkezli Havuz Rent A Car Volkswagen Passat, Hyundai Accent Era, Honda Civic Elegance, Seat Leon ve diğer sınıflardan araçlarla Anadolu yakası başta olmak üzere tüm İstanbul geneline kiralama hizmetleri vermekte. Firma ayrıca Maltepe, Erengazi, Yedpa, Bostancı, Ümraniye, Küçükbakkalköy ve civar semt ve ilçelere ücretsiz araç teslimatı gerçekleştiriyor. Firmanın filosunda dizel ve benzinli araç seçeneklerini bulabilirsiniz.
Adres: Ali Nihat Tarlan Cad. Merkez Camii Sok. Yılmaz İş Merkezi No: 1/5 İçerenköy / Ataşehir
Tel: (0216) 574 51 01
Web: havuzrentacar.com

Listeye Geri Dön