Avcılar Ucuz Araç Kiralama

Küçükçekmece ve Marmara Denizi’yle sınırları olan Avcılar ilçesi 500 bine yaklaşan nüfusu ile pek çok araba kiralama firmasının faaliyet gösterdiği ilçeler arasında yer almaktadır. Bu firmalarda günlük 70-80 TL arasında kiralık, ekonomik, dizel araç seçeneklerini bulabilirsiniz. İstanbul şehir merkezine 27 kilometre uzaklıkta bulunan Avcılar’da bazı araç kiralama firmaları kiralayacağınız süreye bağlı olarak aracınızı ücretsiz olarak bulunduğunuz adrese teslim etmektedir. Belirli bir km’den sonra yapılan teslimatlar da ücret ödemeniz gerekebileceği için net bilgiyi ve fiyat politikasını firmayı arayarak öğrenebilirsiniz.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Avcılar Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Ortaklar Rent a CarOrtaklar Rent a CarAvcılarSorunuzSorunuzSorunuz(0212) 593 33 23Detay
Madenler Oto KiralamaMadenler Oto KiralamaAvcılarSorunuzSorunuzSorunuz(0212) 591 28 13Detay
TTcar Rent A CarTTcar Rent A CarAvcılarSorunuzSorunuzSorunuz(0212) 591 08 08Detay

Avcılar Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


ORTAKLAR RENT A CAR

Avcılar merkezli olarak faaliyet gösteren ve İstanbul genelinde oto kiralama hizmetleri veren Ortaklar’ın filosunda Linea, Focus, Accent gibi ekonomik bineklerin yanında Caddy, Connect, Fiorino gibi hafif ticari araçlar da bulunuyor. Firma hem havaalanına hem de İstanbul içindeki noktalara ücretsiz araç teslimatı yapıyor. Dilerseniz aracınızı şoförlü olarak kiralayabilir, bebek koltuğu, navigasyon, ogs, hgs talep edebilirsiniz. Sitede online rezervasyon sistemi yok ve fiyatları telefonla öğrenebilirsiniz.
Adres: Avcılar Ortaklar Rent A Car Merkez Mh. Namık Kemal Cd. Cengiz Sk. No:8/A Avcılar / İstanbul
Tel: (0212) 593 33 23
Web: ortaklarrentacar.com

Listeye Geri Dön


MADENLER OTO KİRALAMA

Renault, Kia, Opel, Ford, Hyundai, BMW, Citroen ve VW markalarının hesaplı modellerini bulabileceğiniz Madenler’in yoğunlaştığı bölgeler Fatih, Avcılar, Bakırköy, Bahçelievler ve Beylikdüzü. Sitede bulunan kampanyalar bölümünde firmadan en güncel araç kiralama fırsatları ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz. Sitede araçların haftalık fiyatları yer aldığı için günlük kiralama bedellerini telefonla öğrenebilirsiniz.
Adres: Marmara Cad. Evcil İşhanı N:5/28 Avcılar / İstanbul
Tel: (0212) 591 28 13
Web: madenlerotokiralama.com

Listeye Geri Dön


TTCAR RENT A CAR

Ferrari F430, Porsche Cayenne, Audi Q7, BMW X5 gibi lüks araçların yanı sıra dizel ve benzinli Renault Symbol, Hyundai Era, Ford Fiesta gibi ekonomik araçları da bulabileceğiniz TTcar kurumsal kiralama hizmetleri de veriyor. Firmanın web sitesinde bulunan rezervasyon formu ile aracınızı 7/24 ayırtabilirsiniz.
Adres: Merkez Mah. Şamlı Sk. Yıldız İş Merkezi Kat:1 No:17 Avcılar / İstanbul
Tel: (0212) 591 08 08
Web: ttcar.com.tr

Listeye Geri Dön


Semtlere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları