Bahçelievler Ucuz Araç Kiralama

Güngören, Bağcılar, Bakırköy ve Küçükçekmece ile komşu olan Bahçelievler ilçesi 600 bini aşan nüfusuyla pek çok firmanın olduğu gibi araba kiralama firmalarının da önemli bir merkezi konumundadır. İlçe sınırları içiresinde Türkiye’nin ilk sanayi siteleri ve pek çok markanın fabrikaları yer aldığı için araç kiralama firmalarından havaalanına ve havaalanından Bahçelievler’e transfer ve şoförlü kiralama hizmetleri alabilirsiniz. İlçe sınırları içinde bulunan firmalar filolarında genellikle ekonomik binek araçları bulunduruyor ancak bazı firmalarda lüks araçlardan 4×4’lere kadar zengin model seçenekleri bulmanız mümkün. Symbol, Hyundai Era ve Accent gibi modeller günlük ortalama 18-25€ arasında kiralanabilir. Ayrıca Bakırköy başta olmak üzere civar ilçelerden Bahçelievler adresinize teslim araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Bahçelievler Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Dokuz Işık Rent A CarDokuz Işık Rent A CarBahçelievlerSorunuzSorunuzSorunuz(0212) 556 92 00Detay
Lineport Rent a CarLineport Rent a CarYenibosnaSorunuzSorunuzSorunuz(0212) 465 92 93Detay
Platinum Rent A CarPlatinum Rent A CarBakırköy21€SorunuzSorunuz(0212) 677 27 52Detay

Bahçelievler Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


DOKUZ IŞIK RENT A CAR

Bahçelievler dışında Şirinevler ve Güngören ilçelerinde de ofisi bulunan firma 1989 yılında beri araba kiralama sektöründe faaliyet gösteriyor. Ticari, lüks araç kiralama ve filo kiralama hizmetleri alabileceğiniz Dokuz Işık’ın filosunda en ucuz kiralıklar Renault Clio dizel, Fiat Albea Sole ve Fiat Albea Dizel. Volkswagen, Opel markalarının farklı modellerini de firmanın araçları arasında bulabilirsiniz. Dokuz Işık ayrıca Ramazan ayı gibi özel günlerde kampanyalı fiyat politikası uyguluyor.
Adres: İzzettin Çalışlar Cad. No:21/3 Bahçelievler Haznedar / İstanbul
Tel: (0212) 556 92 00
Web: dokuzisik.com.tr

Listeye Geri Dön


LINEPORT RENT A CAR

10 yıldan fazladır oto kiralama sektöründe faaliyet gösteren firma lüks, orta ve ekonomik sınıf araçlarla bireysel kiralama, lüks kiralama ve transfer, operasyonel kiralama hizmetleri veriyor. Firmadan kiralayabileceğiniz araçlar arasında Ferrari, Mercedes, Audi, BMW, Renault, Citroen, Ford, Honda gibi markaların farklı modelleri bulunuyor. Lineport sitesinde fiyat bilgisi bulunmadığı için kiralama fiyatlarını telefonla öğrenebilirsiniz.
Adres: Atatürk Havalimanı Kavşağı Çobançeşme Mevkii E5 Yanyol No:6 Yenibosna / İstanbul
Tel: (0212) 465 92 93
Web: lineportrentacar.com

Listeye Geri Dön


PLATINUM RENT A CAR

Platinum Oto Kiralamanın Ofisi Bakırköy’de ancak aracınızı Bahçelievler’den teslim alabilirsiniz. Firmanın verdiği hizmetler arasında lüks araç kiralama, şoförlü araç, ekonomik araç kiralama ve minibüs kiralama hizmetleri bulunuyor. Araç filosunda ise Ferrari, Mercedes, BMW Cabrio gibi lüks araçlardan Clio, C4, Accent Era gibi ucuz araçlara kadar farklı seçenekleri bulabilirsiniz.
Adres: Kartepe Mah. İncirli Cad. İhsan Kalkmaz Sk. N:47/12 Bakırköy / İstanbul
Tel: (0212) 677 27 52
Web: platinumotokiralama.com

Listeye Geri Dön


Semtlere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları