Bayrampaşa Ucuz Araç Kiralama

Esenler, Eyüp, Zeytinburnu ve Gaziosmanpaşa ile sınırları bulunan Bayrampaşa ilçesinin nüfusu 300 bin civarındadır. Çevre ilçelerde ve Bayrampaşa merkezli olarak faaliyet gösteren çok sayıda araç kiralama firması bulabilirsiniz. Bu firmalarda ekonomik, benzinli ve dizel araçların haricinde hafif ticari araçlar, minibüs, otobüs veya lüks araç modellerini bulmanız mümkün. En hesaplı kiralamalarda fiyatlar günlük olarak 25-30€ arasında değişiyor. Kiralama süresi arttıkça günlük fiyat 20-25€ seviyesine kadar iniyor. Aşağıdaki listede Bayrampaşa merkezli araç kiralama firmaları iletişim bilgilerini ve çeşitli kiralama süreleri için fiyat bilgilerini bulabilirsiniz.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Bayrampaşa Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
İnci Rent A Carİnci Rent A CarBayrampaşaSorunuzSorunuzSorunuz(0212) 497 32 98Detay

Bayrampaşa Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


İNCİ RENT A CAR

Bazı kredi kartlarına 12 aya kadar taksitle oto kiralama imkanı bulabileceğiniz İnci Rent A Car BMW X5’ten Hyundai Accent’e kadar farklı talepler için geniş bir yelpazede kiralama seçenekleri sunuyor. Yine firmanın araç filosunda hafif ticari araçlar kategorisinde Opel Combo, Fiat Doblo gibi araçlar yer alıyor. Firmanın en ucuz kiralama seçeneği benzinli, otomatik vites Hyundai Getz.
Adres: Murat mah. Selamet cad. No:26 Bayrampaşa / İstanbul
Tel: (0212) 497 32 98
Web: incirentacar.com

Listeye Geri Dön


Semtlere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları