Beşiktaş Ucuz Araç Kiralama

Şişli, Kağıthane, Beyoğlu ve kuzeyde Sarıyer ilçeleriyle komşu olan Beşiktaş pek çok tarihi ve turistik merkeze yakınlığı, çok sayıda 4-5 yıldızlı otel barındırması ve şehrin tam ortasında olması nedeniyle onlarca araç kiralama firmasının merkezi konumundadır. Bölgede bulunan firmalardan bazıları İstanbul’un en geniş filoya sahip lüks araçlarına sahiptir. Rekabetin bu kadar çok olması nedeniyle özellikle ekonomik araç seçeneklerinde çok hesaplı ve kampanyalı fiyatlar bulmanız mümkün. Yine diğer bölgelerde bulunan araba kiralama firmaları gibi uzun dönemli kiralamalarınızda uygun fiyat alabilir ve aracınızın size teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Bazı firmaların yaz, kış dönemi için farklı fiyat uygulaması olduğunu unutmayın. Bir de İstanbul’da düzenlenen büyük çaplı konferanslar, spor müsabakaları gibi yoğun kiralama talebi olan günlerde araçlar normal fiyatların üzerine çıkmaktadır.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Beşiktaş Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Yunus Rent A CarYunus Rent A CarEtilerSorunuzSorunuzSorunuz(0212) 257 80 80Detay

Beşiktaş Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


YUNUS RENT A CAR

Günlük ve haftalık kiralamaların yanı sıra özel fiyat avantajlarıyla aylık ve yıllık kiralama seçenekleri de sunan Yunus Rent A Car filosunda Renault Clio, Mehane, Focus, Bora, Peugeot, Toyota, Corsa gibi modeller yer alıyor. Dilerseniz belirli bir ücret karşığında aracınızı şoförlü, port bagajlı, bebek koltuğu, adrese teslim olarak kiralayabilirsiniz.
Adres: Tepecik Yolu No : 14 Etiler / İstanbul
Tel: (0212) 257 80 80
Web: yunusrent.com

Listeye Geri Dön


Semtlere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları