Beylikdüzü Ucuz Araç Kiralama

200 bini aşan nüfusu ile İstanbul’un Avrupa yakasındaki önemli merkezlerden biri olan Beylikdüzü Büyükçekmece, Esenyurt ve Avcılar ile komşudur. Pek çok toplu ve lüks konut projesi ile nüfusu her geçen yıl artan ilçede bireysel günlük araç kiralama hizmetleri alabileceğiniz firmaların yanı sıra filo kiralama ve lüks araç kiralama alanında da faaliyet gösteren firmaları bulabilirsiniz. Günlük kiralama bedelleri seçeceğiniz modele göre 25-45€ arasında değişmekte. Bazı firmalar ilçe içi ve civar ilçelere ücretsiz araç teslim, şoförlü havaalanı transfer hizmetleri de veriyor.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Beylikdüzü Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Balance Rent a CarBalance Rent a CarBeylikdüzü24€SorunuzSorunuz(0212) 871 49 06Detay

Beylikdüzü Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


BALANCE RENT A CAR

Yeni araçlar ile faaliyet gösteren Balance Rent A Car’ın filosunda Ferrari F430, Mini Cooper, Porsche Panamera, Porsche Cayenne, BMW Z4 gibi lüks araçlarında yanı sıra daha ucuz kiralama seçenekleri arasında Fiat Albea, Hyundai Accent, Citroen C4 gibi modeller bulunuyor. Firma ayrıca özel günler için şoförlü kiralama ve yat kiralama hizmetleri de sağlıyor. Şu anda firmanın günlük olarak en ucuza kiralanabilecek araçları Citroen C3 ve Fiat Albea.
Adres: Büyükşehir Cad. Plaza İş Merkezi Asma Kat No:45 Beylikdüzü / İstanbul
Tel: (0212) 871 49 06
Web: balancerentacar.com

Listeye Geri Dön


Semtlere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları