Beyoğlu Ucuz Araç Kiralama

Her yıl yüzbinlerce turistin ziyaret ettiği, oteller bölgesi olan ve 250 bini aşan yerel nüfusu ile onlarca araç kiralama firmasını bir arada bulabileceğiniz Beyoğlu ilçesinde lüks araçlardan hafif ticarilere, otobüs ve minibüslerden ekonomik binek araçlara kadar her seçenek mevcut. Dilerseniz buradaki otelinizden havaalanına transfer hizmeti alabilir ya da şoförlü araç kiralayabilirsiniz. Ayrıca Beyoğlu’nda faaliyet gösteren araba kiralama firmalarından bazıları yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonu, uçak bileti rezervasyonu yapmakta ve günlük şehir turları düzenlemekteler. Genellikle yerli, yabancı turistlerin yoğun olduğu yaz aylarında diğer dönemlere göre günlük kiralama fiyatları %20-25 yükseliyor. Erken rezervasyon yaparak fiyat avantajı yakalayabilirsiniz.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Beyoğlu Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Three Star Rent a CarThree Star Rent a CarTaksimSorunuzSorunuzSorunuz(0212) 255 42 22Detay
Bold Rent a CarBold Rent a CarTaksim20€20€20€(0212) 361 03 50Detay

Beyoğlu Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


THREE STAR RENT A CAR

Taksim merkezli firma Atatürk havalimanına araç teslimatı, VIP araç kiralama, minibüs ve otobüslerle transfer hizmetleri veriyor. Düzenli olarak indirimli kiralama kampanyaları düzenleyen firmanın güncel kampanyalarını, yaz ve kış fiyat tarifelerini web sitesinden ya da telefonla öğrenebilirsiniz. Renault, Fiat, Hyundai, Opel marka araçlardan oluşan filosuyla faaliyet gösteren firma aynı zamanda filo ve operasyonel kiralama hizmetleri de vermekte.
Adres: Şehit Muhtar Cad. No:4 Daire:2 Beyoğlu Taksim / İstanbul
Tel: (0212) 255 42 22
Web: threestarrentacar.com

Listeye Geri Dön


BOLD RENT A CAR

Taksim merkezli Bold Rent A Car Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama ve transfer hizmetleri de vermekte. Kurumsal filo kiralama, haftalık ve daha uzun dönemlerde indirimli kiralama alanında da faaliyet gösteren firmanın filosunda Renault, Hyundai, Opel, Ford markalarının çeşitli modelleri yer alıyor. Kiralamaya yol yardımı, kasko, havalimanlarına ücretsiz araç teslimi ve sınırsız km dahil. Dizel ve benzinli araçların yanı sıra ekonomik LPG’li modelleri de firmada bulabilirsiniz.
Adres: Receppaşa Cad No:17 Taksim / İstanbul
Tel: (0212) 361 03 50
Web: boldrentacar.com

Listeye Geri Dön