Şişli Ucuz Araç Kiralama

Beyoğlu, Eyüp, Kağıthane, Beşiktaş ve Sarıyer ilçeleriyle komşu olan ilçenin nüfusu yaklaşık olarak 350 bin. İstanbul’un en kalabalık bazı semtlerini içinde barındırın Şişli ilçesi ayrıca onlarca turizm firmasının ve otelin faaliyet gösterdiği bir merkez konumunda. Bu nedenle ilçe sınırları içerisinde onlarca oto kiralama firmasını bulabilirsiniz. Firmalar genellikle ekonomik araçlardan lüks spor araçlara kadar geniş filo seçenekleriyle faaliyet gösteriyor. Yine aynı firmaların büyük çoğunluğu turistik geziler ve günlük şehir turları için minibüs, midibüs ve otobüs kiralama hizmetleri vermekte. Havalimanından şehir merkezine veya otelinizden İstanbul içerisinde başka bir noktaya şoförlü transfer hizmetlerini bu firmalardan sağlayabilirsiniz. Oto kiralama alanında rekabetin yüksek olması fiyatlara da yansımış. Ekonomik binek araçları günlük 25-35€ arasında bulmanız mümkün. Ayrıca kiralama yapmadan önce firmaları arayarak güncel bir kampanyalarının olup olmadığını sormanızı tavsiye ederiz çünkü düzenli olarak kampanyalı fiyat uygulayan firma sayısı oldukça fazla.

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Şişli Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Özkaynak Araç KiralamaÖzkaynak Araç KiralamaMecidiyeköySorunuzSorunuzSorunuz(0542) 216 53 88Detay
Zirve Oto KiralamaZirve Oto KiralamaŞişliSorunuzSorunuzSorunuz(0212) 248 56 55Detay
Varan Rent a CarVaran Rent a CarPangaltı19€19€Sorunuz(0212) 247 15 07Detay
Exclusive Car RentalExclusive Car RentalŞişli31€SorunuzSorunuz(0212) 247 07 47Detay

Şişli Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


ÖZKAYNAK ARAÇ KİRALAMA

Çeşitli yolcu kapasitelerinde Mercedes minibüs, Carevelle, Sprinter minibüsler kiralayan firma aynı zamanda Clio, Albea, Era ve Megane gibi hesaplı binek seçenekleri de sunuyor. Bireysel günlük araba kiralayabileceğiniz firmanın esas faaliyet alanı şehirde düzenlenen toplantılar, seminerler veya özel günleriniz için şoförlü taşımacılık hizmetleri. Ayrıca uzun yol deneyimi olan şoförlerle şehirlerarası transfer hizmetleri alabilirsiniz.
Adres: Mecidiyeköy Meydanı Mecidiyeköy / İstanbul
Tel: (0542) 216 53 88
Web: ozkaynakturizm.com

Listeye Geri Dön


ZİRVE OTO KİRALAMA

Merkezi ofisi Fulya’da bulunan Zirve, kış döneminde erken rezervasyon indirimi yapıyor ve isterseniz aracınızı havalimanına ücretsiz olarak getiriyor ve geri teslim alıyor. Firma sitesinde güncel fiyatlar yok bu nedenle telefonla ulaşmanız gerek. Bulabileceğiniz araç marka ve modelleri ise şu şekilde; Audi A3, Fiat Doblo, Fiat Linea, VW Golf, Hyundai i30, Mitsubishi Lancer Evo, Wolksvagen Polo ve Punto. Firmanın 0554 871 86 02 numaralı telefonuna 24 saat ulaşabilirsiniz.
Adres: 19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. No:17/D Fulya Şişli / İstanbul
Tel: (0212) 248 56 55
Web: zirveotokiralama.com

Listeye Geri Dön


VARAN RENT A CAR

Varan’dan uzun dönem ve filo kiralama hizmetleri, şoförlü araçla transfer, kısa dönem kiralama gibi hizmetler alabilirsiniz. Bebek koltuğu talep ederseniz bu araç kiralama fiyatına dahil. Rezervasyonlarınızı site üzerinden yapabilir, araç ve fiyat bilgilerini detaylı olarak görebilirsiniz. Şu anda kiralayabileceğiniz en ucuz araçlar arasında Fiat Albea 1.3 Dizel ve Renault Symbol bulunuyor.
Adres: Dolapdere Cad. No:128 Pangaltı Şişli / İstanbul
Tel: (0212) 247 15 07
Web: varanrentacar.com

Listeye Geri Dön


EXCLUSIVE RENT A CAR

İstanbul dışında Bodrum’da da ofisi bulunan firma başta lüks araç kiralama hizmetleri olmak üzere her iki bölge havalimanlarından şoförlü transfer hizmetleri ve binek kiralama hizmetleri veriyor. Lüks modeller arasında Porsche 4×4’ler Corvette, BMW ve Mercedes spor modelleri, Sprinter, Vito ve Caravelle minibüsler ile Hyundai, Renault ve Ford’un binek modelleri yer alıyor. Firma düşük, orta ve yüksek sezon olarak 3 farklı fiyat uygulaması ile faaliyet gösteriyor. Sitesinde her sezon için fiyat bilgilerini bulabilirsiniz.
Adres: Pangaltı Ergenekon Cad. No:26/2 Şişli / İstanbul
Tel: (0212) 247 07 47
Web: exclusivecar.com.tr

Listeye Geri Dön


Semtlere Göre İstanbul Araç Kiralama Firmaları