Balçova Ucuz Araç Kiralama

İzmir’in en büyük ilçelerinden biri olan Balçova aynı zamanda İzmir merkezli olarak faaliyet gösteren araba kiralama firmalarının merkezi konumunda. Balçova araç kiralama firmaları bireysel araç kiralamanın yanı sıra kurumsal filo kiralama ve İzmir Havalimanı’ndan Çeşme, Kuşadası, Didim gibi popüler tatil yörelerine transfer hizmetleri de veriyor. Aracınızı İzmir Otogarı’na ya da havalimanı iç ve dış hat terminal çıkışlarına ücretsiz teslim alabilirsiniz.

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Balçova Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Poyraz Rent a CarPoyraz Rent a CarBalçova23€21€20€(0232) 279 37 98Detay

Balçova Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


POYRAZ RENT A CAR

Filosunda yer alan ekonomik ve lüks araçlar ile hizmet veren firmanın araç bakım servisi kendi bünyesinde bulunuyor dolayısıyla araçların düzenli olarak bakımlarının yapıldığından emin olabilirsiniz. Poyraz Rent a Car’ın kiralama fiyatlarına İzmir havalimanına araç teslimi, sigorta, kaskı, sınırsız kilometre ve araçta yaşanabilecek herhangi bir sorunda yedek araç temini dahil. Firma ayrıca 24 saat çekici hizmeti de sağlıyor. En hesaplı araçları ise Dacia Logan, Kia Picanto, Fiat Albea, Renault Symbol.
Adres: Sarmaşık Cad. No:24/A Balçova / İzmir
Tel: (0232) 279 37 98
Web: poyrazrentacar.com

Listeye Geri Dön


Semte Göre İzmir Araç Kiralama Firmaları