Çeşme Ucuz Araç Kiralama

İzmir’e bağlı en önemli turistik ilçelerden biri olan Çeşme’de faaliyet gösteren araba kiralama firması sayılı ancak bu firmalarda ekonomik araçları bulabilirsiniz. Ayrıca bazı uluslararası araç kiralama firmalarının ilçede ofisi bulunuyor. Çeşme merkezli firmaların kiralama fiyatları düşük ve yüksek sezon olarak ikiye ayrılıyor ve yaz ayları için rezervasyonunuzu erken yapmanız istediğiniz model aracı kiralayabilmeniz açısından önemli. Eğer Çeşme’de aradığınız fiyatlarla araç bulamazsanız İzmir merkezde hizmet veren firmalardan fiyat teklifi alabilirsiniz. Yine bazı İzmir merkezli firmalar aracınızı Çeşme’ye teslim ediyorlar.

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Çeşme Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Blue Rent a CarBlue Rent a CarÇeşmeSorunuzSorunuzSorunuz(0232) 712 09 39Detay
Europcar ÇeşmeEuropcar ÇeşmeÇeşmeSorunuzSorunuzSorunuz(0232) 712 09 00Detay

Çeşme Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


BLUE RENT A CAR

Havaalanına araç teslimini ve geri teslim alma hizmetlerini ücretsiz olarak veren Çeşme merkezli Blue Rent A Car filosunda Citroen C1, Dacia Logan, Hyundai Getz, Fiat Albea, Fiat Punto, Hyundai Era, Citroen C4, Peugeot 206 Cabrio gibi farklı seçenekleri bulabilirsiniz. Firma ayrıca bölgede tatil evi kiralama ve otel rezervasyonu gibi hizmetleri de veriyor. İnternet sitesinde yer alan fiyatlara limitsiz km, tüm sigortalar ve KDV dahil.
Adres: 16 Eylül Mah. Gümrük Sok. No:11 Çeşme / İzmir
Tel: (0232) 712 09 39
Web: cesmebluerentacar.com

Listeye Geri Dön


EUROPCAR ÇEŞME

Uluslararası oto kiralama firması Europcar’ın hem Çeşme merkezde hem de Çeşme Sheraton Otel’in içinde ofisi bulunuyor. Firma neredeyse tüm ülke genelinde hizmet verdiği için tek yönlü olarak araç kiralamanız da mümkün. Örneğin Çeşme’den teslim aldığınız aracı Bodrum’da geri teslim edebilirsiniz. Filosunda yüzlerce araç bulunan Europcar’da her bütçeye göre bir seçenek mevcut. Ayrıca web sitesini takip ederseniz oldukça hesaplı kiralama kampanyalarını yakalayabilirsiniz. Bazı dönemler için erken rezervasyon indirimleri de mevcut.
Adres: İsmet İnönü Mahallesi 2052 Sokak N: 12/A Çeşme / İzmir
Tel: (0232) 712 09 00
Web: europcar.com.tr

Listeye Geri Dön


Semte Göre İzmir Araç Kiralama Firmaları