Karşıyaka Ucuz Araç Kiralama

300 bini aşan nüfusuyla İzmir’in en büyük ilçelerinden biri olan Karşıyaka İzmir ilinde faaliyet gösteren araba kiralama firmaları içinde bir merkez konumunda. Burada bulunan firmalar genellikle İzmir çapında hizmet veriyor ve dilerseniz aracınızı İzmir otogarına veya havalimanına teslim ediyorlar. Yine çoğunluğu şoförlü araç kiralama ile şehirde düzenlenen konferanslar, toplantılar ve özel günler için hizmet sağlıyor. Ayrıca havaalanında binek araçlarla ya da minibüslerle İzmir merkez ve Çeşme, Kuşadası, Bodrum gibi noktalara transfer hizmetleri alabilirsiniz.

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Karşıyaka Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Girne Rent a CarGirne Rent a CarKarşıyaka18€SorunuzSorunuz(0232) 368 50 20Detay
Şenakar Rent a CarŞenakar Rent a CarKarşıyaka30€30€Sorunuz(0232) 382 82 80Detay

Karşıyaka Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


GİRNE RENT A CAR

TURSAB üyesi olan Girne Rent a Car Dacia, Ford, Fiat, Hyundai, Renault markalarının çeşitli modelleriyle kiralama sektöründe faaliyet gösteriyor. Havaalanına araç teslimatı, şoför, sınırsız km, full kasko ve yol yardımı gibi hizmetleri de bulunan firmanın düzenli olarak gerçekleştirdiği kampanyalarda 3 al 2 öde, bahar indirimleri gibi avantajlı fırsatlar bulabilirsiniz. İnternet sitesinden rezervasyon yapılmıyor ancak talep formunu doldurarak istediğiniz aracın uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Adres: Girne Bulvarı No:97/A Karşıyaka / İzmir
Tel: (0232) 368 50 20
Web: girnerentacar.com

Listeye Geri Dön


ŞENAKAR RENT A CAR

2002 yılında kurulan Şenakar Rent A Car özel günler, konferanslar ve iş seyahatlari için şoförlü araba kiralama hizmetleri de veriyor. Firmadan kiraladığını otoyu İzmir havaalanına veya İzmir ilçelerinden birine teslim alabiliyorsunuz. Ödemelerinizi aracı teslim aldığınızda nakit veya kredi kartıyla yapabilirsiniz. Hesaplı araç seçenekleri arasında Renault Clio 1.2, Hyundai ERA 1.4, Hyundai Getz otomatik bulunuyor.
Adres: Girne Bulvarı No:182/C Karşıyaka / İzmir
Tel: (0232) 382 82 80
Web: senakarrentacar.com

Listeye Geri Dön


Semte Göre İzmir Araç Kiralama Firmaları