Kahramanmaraş Ucuz Araç Kiralama

Şehir merkezinde 10’u aşkın araba kiralama firması bulunuyor ve ilde ekonomik araçlar başta olmak üzere 4×4’lerden minibüslere kadar farklı ihtiyaçlara göre araç modellerini bulmanız mümkün. Firmalar şoförlü araç kiralama, transfer, toplantılar ve seminerler için yolcu taşımacılığı gibi hizmetleri veriyor ve dilerseniz aracınızı Gaziantep-Pazarcık yolu üzerinde bulunan, şehir merkezine 5 kilometre mesafedeki havalimanına teslim ediyorlar. Ücretsiz teslim hizmeti otogar içinde geçerli. Kiralama fiyatları ise, hesaplı araçlar için 20€-35€ TL arasında değişiyor. Kiralama gün sayısı arttıkça daha uygun fiyatlara seçenekler bulabilirsiniz. Dizel ve benzinli modellerin dışında LPG’li kiralık araçlarda şehirde oldukça yaygın.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Kahramanmaraş Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
MFT Rent a CarMFT Rent a CarKahramanmaraşSorunuzSorunuzSorunuz(0553) 593 99 81Detay
Rua Rent a CarRua Rent a CarKahramanmaraşSorunuzSorunuzSorunuz(0344) 221 55 10Detay

Kahramanmaraş Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


MFT RENT A CAR

Kahramanmaraş’ta havaalanı araç kiralama, havaalanı transferi ve bireysel araç kiralama hizmetleri veren MFT ayrıca şoförlü araç kiralama seçeneği de sunuyor. Ancak sitede araç modelleri ve fiyatları bulunmadığı için bu bilgileri ancak firmayı telefonla arayarak öğrenebilirsiniz.
Adres: Menderes Mah. Cumhuriyet Blv. N12/A / Kahramanmaraş
Tel: (0553) 593 99 81
Web: kahramanmarasrentacar.com

Listeye Geri Dön


RUA RENT A CAR

Kamu ve özel şirketlere uzun dönemli kiralamalar da yapan firma kısa dönemli, günlük, haftalık aylık bireysel araç kiralama hizmetleri sağlıyor. Kahramanmaraş dışında civar illerden ve bölgelere de araç teslimatı yapan Rua Rent a Car 2010 yılında kurulmuş. Firmanın araçlarının tamamı yeni model ve rent a car kaskolu olarak kiraya veriliyor. Fiyatları öğrenmek için aşağıdaki telefon numarasından Rua Rent a Car’a ulaşabilirsiniz.
Adres: Hayrullah Mah. Ali Sezai Efendi Cad. No:43 / Kahramanmaraş
Tel: (0344) 221 55 10
Web: ruarentacar.com

Listeye Geri Dön