Malatya Ucuz Araç Kiralama

Bölgenin önemli şehirleri arasında yer alan Malatya yerel, ulusal ve uluslararası araba kiralama firmalarının merkezi konumunda. İl’de aşağı yukarı aradığınız her modeli kiralık olarak bulmanız mümkün. Ekonomik seçeneklerin yanı sıra transferler için minibüs ve otobüsler, VIP araçlar, konferans ve fuar organizasyonları için toplu taşıma hizmetleri, şoförlü kiralama ve şirketlere filo kiralama gibi sektörle ilgili tüm hizmetleri şehirde ofisi bulunan firmalardan alabilirsiniz. Yüksek – düşük sezon uygulaması yok ve yıl boyunca fiyatlar sabit. Firmaların hemen hepsi şehir merkezinde 34 km uzaklıkta bulunan Malatya havalimanına araç teslimatını ücretsiz olarak yapıyor ve çevre bölgelere araç teslimatını küçük bir bedelle gerçekleştiriyorlar.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Malatya Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Biss Oto KiralamaBiss Oto KiralamaMerkezSorunuzSorunuzSorunuz(0422) 323 02 96Detay

Malatya Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


BİSS OTO KİRALAMA

Toplu taşıma hizmetleri veren ve arazi araçları da kiralayan firma 2006 yılında kurulmuş. Sitelerinde hangi modellerin bulunduğu tam olarak belirtilmemiş ve fiyatlar yer almıyor ancak binek modeller ve çeşitli kapasitelerde minibüslerinin bulunduğu galeri fotoğraflarından anlaşılıyor. Model bilgileri ve fiyat seçenekleri hakkında bilgiler almak için aşağıdaki numaradan firmaya ulaşabilirsiniz.
Adres: Ankara Asfaltı Eski Otogar Karşısı / Malatya
Tel: (0422) 323 02 96
Web: bissoto.com

Listeye Geri Dön