Mardin Ucuz Araç Kiralama

Son yıllarda bölgeye yapılan kültür turlarının merkezi haline gelen şehir turizm sektörünün canlanmasıyla birlikte hızla gelişen araç kiralama sektörüne de ev sahipliği yapıyor. Son 10 yılda şehirde pek çok araç kiralama firması kuruldu ve havalimanının açılmasıyla uluslararası firmalarda şehirde ofis açmaya başladı. Mardin merkezli firmalar sadece binek araçlar kiralamıyor. Tur organizasyonları için yeni modellerde minibüs, midibüs ve otobüs seçeneklerini yine bu firmalarda bulabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine, diğer illere ve otelinize transfer hizmeti alabileceğiniz firmaların araç filolarında 4×4 seçenekleri, lüks araçlar ve hafif ticarilerde yer alıyor. Turizm nüfusunun arttığı yaz aylarında fiyatlarda bir miktar artış yaşanabilir.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Mardin Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Karataş TurizmKarataş TurizmYenişehirSorunuzSorunuzSorunuz(0482) 212 64 01Detay
Altun Rent a CarAltun Rent a CarYenişehirSorunuzSorunuzSorunuz(0482) 212 43 40Detay
Avis Mardin HavalimanıAvis Mardin HavalimanıHavaalanı36€SorunuzSorunuz(0482) 312 10 47Detay

Mardin Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


KARATAŞ TURİZM

Karataş Turizm sadece oto kiralama hizmetleri vermiyor. Bölgede kültür turları, GAP turu organizasyonları, karayoluyla yurtdışına kültür turları düzenliyorlar. Ayrıca şehir içindeki seminer, toplantı ve diğer organizasyonlar için şoförlü minibüs ve otobüs hizmetlerini yine 2001 yılından beri sektörde hizmet veren firmadan temin edebilirsiniz. Hesaplı modelleri arasında Fiat Punto Evo, Hyundai Era, Renault Clio ve Peugeot 206 bulunuyor. Tur için kullanılan araçlar hakkında fiyat bilgilerini telefonla öğrenebilirsiniz.
Adres: 13 Mart Mahallesi İsra Sitesi H Blok Kat:1 No:1 Yenişehir / Mardin
Tel: (0482) 212 64 01
Web: mardinkaratasturizm.com

Listeye Geri Dön


ALTUN RENT A CAR

Altun’un modelleri genel itibariyle hesaplı, ekonomik yakıtlı binek araçlar. Site üzerinde yer alan iletişim formundan araç talebi gerçekleştirebilirsiniz. Firma kredi kartı, Travellers Cheque, Euro Cheque kabul ediyor. Araç seçenekleriniz Renault Laguna, Mehane, Clio, Oepl Asta, Peugeot Partner, Hyundai Accent Era. Yeni model arabalar detaylı temizliği yapıldıktan sonra müşteriye teslim ediliyor ve tamamının periyodik bakımları yapılmış. En az kiralama 24 saat olarak belirlenmiş.
Adres: Derman Polikliniği Yanı Yuvam Apartmanı Altı Yenişehir / Mardin
Tel: (0482) 212 43 40
Web: altunrentacar.com

Listeye Geri Dön


AVIS MARDİN HAVALİMANI

Oto kiralama alanında dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Avis’in Mardin havaalanında da bir ofisi bulunuyor. Firmadan yapacağınız kiralamalarda hizmet kalitesi avantajının yanı sıra kredi kartlarına özel taksitler ve ekstra puanlar, otel indirimleri, avantajlı uçak bileti gibi pek çok kampanya ve fırsatı sunması. Avis kartınız varsa bir sonraki kiralamanızda indirimler kazanabilirsiniz. Aracınızı online olarak seçebilir ve ön ödemeli kiralama yapabilirsiniz. Fiyatlar için web sitesini ziyaret ediniz.
Adres: Mardin Havalimanı Ofisi İç Hatlar Terminali / Mardin
Tel: (0482) 312 10 47
Web: avis.com.tr

Listeye Geri Dön