Mersin Ucuz Araç Kiralama

Henüz Mersin’de yapılması planlanan Çukurova Havalimanı tamamlanmadı ancak Mersin merkezli araç kiralama firmaları 65 kilometre uzaklıkta bulunan Adana Havalimanı’na ücretsiz araç teslimatı yapıyor. Ayrıca havaalanına grupla gelecekseniz çeşitli kapasitelerde minibüslerle veya VIP yolcular için lüks minibüslerle transfer hizmeti alabilirsiniz. Şehirde genel olarak otomatik ve düz vites seçenekleriyle ekonomik araçlar kiralanıyor ancak bu orta ve üst sınıf araçlarla, 4×4 araçları bulamayacağınız anlamına gelmiyor. Şehir içindeki noktalar arasında ya da Mersin çıkışlı olarak diğer illere şoförlü araç kiralayabilirsiniz. İlde kiralama fiyatları en düşük 120-160 TL arasında seyrediyor.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Mersin Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Demirkesen Oto KiralamaDemirkesen Oto KiralamaMerkez22€SorunuzSorunuz(0324) 337 20 19Detay

Mersin Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


DEMİRKESEN OTO KİRALAMA

Dizel, benzin ve LPG araçlarla Mersin merkezli olarak faaliyet gösteren Demirkesen Oto Kiralama filosunda Ford Focus, Toyota Corolla, Hyundai Accent Era, Ford Fusion ve Fiat Fiorino gibi modeller bulunuyor. İnternet sitesi üzerinden rezervasyon imkanı yok ancak firmanın 0541 510 07 90 numaralı mobil telefonundan 24 saat rezervasyon yapabilirsiniz.
Adres: Zeytinlibahçe Cad. Demirkesen Işhanı No:2 / Mersin
Tel: (0324) 337 20 19
Web: demirkesenotokiralama.com

Listeye Geri Dön