Rize Ucuz Araç Kiralama

Trabzon, Artvin, Bayburt ve Erzurum ile sınırları bulunan şehirde ekonomik araç kiralayabileceğiniz firmalar mevcut. Bu firmalardan bazıları Rize ve çevresine tur hizmetleri de veriyor. İlde bulabileceğiniz en hesaplı araç modelleri Fiat Albea, Reanult Clio ve Hyundai Era. KDV, sigorta dahil günlük 25€ altında araçlar bulabilirsiniz. Eğer Rize merkezli firmalarda aradığınız model bulunmuyorsa daha fazla seçeneğin yer aldığı Trabzon’daki firmaların filolarına bakabilirsiniz.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Rize Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Kurt TurKurt TurMerkez27€SorunuzSorunuz(0464) 217 15 78Detay
Ayala TurAyala TurMerkez24€SorunuzSorunuz(0464) 217 15 78Detay

Rize Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


KURT TUR

2010 yılında kurulan Kurt Tur’dan haftanın 7 günü 24 saat telefonla araç ayırtabilirsiniz. Araçları full kaskolu ve seçenekler arasında Clio, Seat, hafif ticariler ve minibüsler bulunuyor. Uzun süreli kiralamalar için firmayı arayarak indirimli fiyat alabilirsiniz. Günlük km limiti 600. Firma en az 5 yıllık ehliyet istiyor. İnternet üzerinden rezervasyon hizmeti bulunmuyor.
Adres: Piriçelebi Mah. Alikoğlu Cad. Yeni Belediye Altı / Rize
Tel: (0464) 217 15 78
Web: otokiralamarize.com

Listeye Geri Dön


AYALA TUR

Ayala Tur sadece araba kiralama firması değil. Geniş filosuyla bu hizmetlerin yanı sıra bölge turları, tur organizasyonları, uçak bileti rezervasyonu gibi hizmetleri de alabilirsiniz. 1995 yılından beri turizm acentesi olarak faaliyet gösteren Ayala Tur’un araçları arasında 4×4’leri ve binek modelleri bulabilirsiniz. Ancak firmanın web sitesinde tüm araçlar ve kiralama fiyatları bulunmuyor. Telefonla ulaşarak mevcut araç bilgilerini alabilirsiniz.
Adres: M.Fevzi Çakmak Cad.Halk Bank Yanı Merkez / Rize
Tel: (0464) 214 22 00
Web: ayalatour.com

Listeye Geri Dön