Samsun Ucuz Araç Kiralama

Samsun’da hizmet veren araba kiralama firmalarında uygun günlük fiyatlarla orta ve ekonomik sınıf araçlar bulabilirsiniz. Yine aynı firmalarda VIP havaalanı transfer, şoförlü araç kiralama, havaalanında yolcu karşılanması, minibüsle yolcu transferi, şehir turları için araç temini gibi pek çok hizmet veriliyor. Ayrıca şehir merkezine 25 kilometre uzaklıkta bulunan Çarşamba Havalimanı ve Samsun Otogarı’na aracınızı ücretsiz teslim ediyorlar ve geri teslim alıyorlar. Araç kiralama fiyatları hesaplı ve uzun dönemli kiralamalarda oldukça avantajlı. Aşağıda bulunan fiyatların bazılarına KDV dahil değil ve sigorta için ek ödeme yapmanız gerekebilir. Net fiyat almak için firmalarla görüşmelisiniz.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Samsun Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Volkan Oto KiralamaVolkan Oto KiralamaMerkez16€SorunuzSorunuz(0362) 234 49 39Detay
Yetkin Rent A CarYetkin Rent A CarMerkez19€19€16€(0362) 234 00 01Detay

Samsun Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


VOLKAN OTO KİRALAMA

Günlük, haftalık ve aylık kiralama hizmetleri veren firmanın havaalanı transfer, VIP araç ve şoförlü araç kiralama hizmetleri de mevcut. Ayrıca çeşitli yolcu kapasitelerinde VIP ve normal minibüs kiralama hizmetlerini Volkan Oto Kiralamadan alabilirsiniz. Firmanın fiyatlı makul ve uzun dönemli kiralamalarda hesaplı fiyat seçenekleri var. Aracınızı Samsun otogarı veya havaalanına ücretsiz teslim ediyorlar.
Adres: Karadeniz Mah Aziziye Cad. No.30 İlkadım / Samsun
Tel: (0362) 234 49 39
Web: volkanotokiralama.com

Listeye Geri Dön


YETKİN RENT A CAR

Servis bakımlı ve full kaskolu araçları oto kiralama hizmetleri veren firma Ücretsiz bebek koltuğu, kış aylarında kar lastiği gibi uygulamalar ve her keseye uygun araç seçenekleri ile faaliyet gösteriyor. Araç seçenekleri arasında BMW X5, Mercedes Vito VIP, Passat gibi modellerin yanında ekonomik Albea ve Symbol gibi modelleri bulabilirsiniz. Filosunda hafif ticariler ve çeşitli yolcu kapasitelerinde minibüslerde mevcut.
Adres: Karadeniz Mah. Gazi Caddesi N:170 / Samsun
Tel: (0362) 234 00 01
Web: yetkinrentacar.com

Listeye Geri Dön