Sivas Ucuz Araç Kiralama

Sivas şehir merkezinde otomatik ve düz vites, benzinli veya dizel, hesaplı araç seçeneklerini bulunduran firmalar mevcut. Ayrıca toplantılar için minibüs ve otobüsle taşıma, özel günler için VIP şoförlü araç kiralama gibi hizmetler yine bu firmalar tarafından veriliyor. Aracınızı şehir merkezindeki noktalardan, havaalanından veya otogardan ekstra bir ücret ödemeden teslim alabiliyorsunuz. Şehirde en ekonomik araç kiralama fiyatları günlük olarak 20-30€ rasında.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Sivas Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Erdemcan Rent a CarErdemcan Rent a CarMerkez26€SorunuzSorunuz(0346) 221 83 61Detay
Eren Rent a CarEren Rent a CarMerkezSorunuzSorunuzSorunuz(0535) 326 21 35Detay
Sezer Rent A CarSezer Rent A CarMerkez24€24€(0346) 223 55 22Detay

Sivas Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


ERDEMCAN RENT A CAR

Merkezi Sivas’ta bulunan ve Tokat ofisiyle Tokat’ta da araç kiralama hizmetleri veren Erdemcan Rent A Car aracınızı ücretsiz olarak Havaalanı’na teslim ediyor. Firma aynı zamanda havaalanından Mercedes Vito ve Transporter gibi araçlarla şehir merkezi veya diğer noktalar arasında transfer hizmetleri vermekte. Ucuz kiralık araç seçenekleri arasında Hyundai Era, Hyundai i20, Accent Blue, Fiat Albea, Renault Symbol gibi modeller bulabilirsiniz.
Adres: Evliya cad. Aral apt. altı No:10 / Sivas
Tel: (0346) 221 83 61
Web: erdemcanoto.com

Listeye Geri Dön


EREN RENT A CAR

Firma şehir merkezindeki otele veya ofisinize, Sivas havalimanına ve otogarına bedelsiz aracınızı teslim ediyor. Şoförlü kiralama hizmetleri de bulunan Eren Rent A Car’ın modelleri arasında Hyundai ix35, Volkswagen Jetta, Fiat Albea, Hyundai Accent Era, Hyundai Admire, Kia Rio gibi seçenekler yer alıyor. İnternet sitesinde bulunan rezervasyon formuna kiralama yapacağınız tarihleri, ad, soyadı ve telefon numarasını girerek dilediğiniz aracı online olarak rezerve edebilirsiniz.
Adres: Halil Rıfat Paşa Cad. Özray Apt. Altı / Sivas
Tel: (0535) 326 21 35
Web: sivaserenrentacar.com

Listeye Geri Dön


SEZER RENT A CAR

Ford Fiesta, Citroen C5, Ford Focus, Mercedes E220, Clio Symbol, Peugeot, Citroen gibi her bütçe ve ihtiyaca yönelik olarak farklı araç modellerini bulabileceğiniz Sezer Araç Kiralama müşterilerine internet üzerinden 24 saat araç rezervasyon hizmeti sağlıyor. Site üzerinde günlük kiralama fiyatları bulunmadığı için güncel fiyatları firmayı telefonla arayarak öğrenebilirsiniz.
Adres: Ahmet Yesevi Cad. Nur Apt. Altı / Sivas
Tel: (0346) 223 55 22
Web: sezerrentacar.com

Listeye Geri Dön