Trabzon Ucuz Araç Kiralama

Trabzon araba kiralama firmaları genellikle şehir içinde bulunan otellere, ofislere ve Trabzon havalimanına yapılan araç teslimatında ücret talep etmiyor. Ayrıca haftalık ve aylık kiralamalarda kampanyalı fiyat seçenekleri bulabilirsiniz. Ofisleri şehir merkezinde bulunan firmalardan bazılarının havaalanı ofisleri de mevcut. Eğer yoğunluktan dolayı havaalanında araç bulamazsanız şehir merkezindeki firmaları arayabilirsiniz. Turizm merkezleri gibi yüksek sezon düşük sezon fiyat uygulaması olmayan firmalar çoğunlukla ekonomik fiyatlarla hizmet veriyor.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Trabzon Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Vip Oto KiralamaVip Oto KiralamaMerkez18€SorunuzSorunuz(0462) 321 25 51Detay
Mert Oto KiralamaMert Oto KiralamaHavaalanı15€15€15€(0462) 332 02 02Detay

Trabzon Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


VIP OTO KİRALAMA

Günlük ve uzun dönem araç kiralama hizmeti veren firma ayrıca Trabzon havalimanından 24 saat şoförlü transfer hizmeti veriyor. Dilerseniz havaalanına ya da otelinize ücretsiz araç teslimi yaptırabilirsiniz. Vip Oto Kiralamanın araç filosunda Fiat Linea, Skoda Fabia, Toyota Corolla gibi binek araçların yanı sıra üst sınıf binekler ve minibüslerde bulunuyor. Uzun dönem kiralamalar için özel fiyat alabilirsiniz.
Adres: Gazipaşa Cad. No:6 / Trabzon
Tel: (0462) 321 25 51
Web: trabzonkiralama.com

Listeye Geri Dön


MERT OTO KİRALAMA

Trabzon havalimanı iç hatlar geliş terminalinde bulunan ofisiyle faaliyet gösteren Mert Oto Kiralama bireysel araba kiralama hizmetlerinin yanı sıra bireysel veya gruplara paket tur ve otel rezervasyon hizmetleri de veriyor. Firmanın araçları arasında Mercedes, Audi, Range Rover, Porsche, BMW gibi orta ve üst sınıf araçların yanında ekonomik seçeneklerde mevcut. Firmanın internet sitesi üzerinde aracınızı online olarak ayırtabilirsiniz.
Adres: Trabzon Havalimanı İç Hatlar / Trabzon
Tel: (0462) 332 02 02
Web: mertcarrental.com

Listeye Geri Dön