Ürgüp Ucuz Araç Kiralama

Özellikle yurtdışından gelen turistlerin yoğun ilgi gösterdiği doğa harikası Kapadokya iç turizminde önemli noktaları arasında yer almaktadır. Bununla paralel olarak bölgede araç kiralama sektöründe faaliyet gösteren firmaların sayısında artış yaşanmaktadır. Bu firmalar, kişisel kiralamalar için binek oto modellerini filolarında bulundururken, bölge turları ve yaklaşık 70 kilometre mesafedeki Kayseri havalimanından transferler için farklı kapasitelerde minibüs, midibüs ve otobüs kiralama hizmetleri de vermekte. 4×4 araçları, VIP minibüsleri ve şoförlü, rehberleri kiralama hizmetlerini yine bu firmalardan sağlayabilirsiniz. Çoğu firma aynı zamanda tur organizasyonları da düzenliyor.

Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Ürgüp Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Era Rent a CarEra Rent a CarÜrgüp24€SorunuzSorunuz(0384) 341 86 77Detay
Efe Car RentalEfe Car RentalÜrgüp24€SorunuzSorunuz(0384) 341 43 35Detay

Ürgüp Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


ERA RENT A CAR

Rezervasyonlarınızı online olarak yapabileceğiniz firmanın araçları arasında Ford Focus, benzinli düz vites Renault Clio, Renault Fluenze ve MEgane, Jetta, benzinli Linea, Viyo VIP minibüs gibi markalar bulunuyor. Kiralama bedeline sınırsız km, yıol yardımı, kasko dahil. Aracınızda bölge haritasını da bulabilirsiniz. Bölgede yapacağınız turlar için, uzun dönemli kiralamalarınızda, şoförlü araç hizmetlerinde firmadan hizmet alabilirsiniz. Havaalanından transfer, otel ve uçak bileti rezervasyon hizmetleri de veriyorlar.
Adres: Dua Yeri Mah. İstiklal Cad. No:21 Ürgüp / Nevşehir
Tel: (0384) 341 86 77
Web: erarentacarurgup.com

Listeye Geri Dön


EFE RENT A CAR

Ürgüp merkezli Efe Car Rental Kayseri havalimanı Ürgüp arasında transfer hizmetleri veriyor ve Kapadokya içerisinde bulunan noktalara araç teslimatını ücretsiz yapıyor. Ayrıca aracınızı Nevşehir merkez ve Göreme’den de teslim alabilirsiniz. Grup turları ve toplantılar için minibüs kiralama seçenekleri mevcut. Yabancı dil bilen şoförlerle Kapadokya turu düzenliyorlar. 2009 yılında kurulan firmanın Albea, Accent Era, Ford Focus, Chevrolet Aveo, Ford Fiesta gibi kiralıkları bulunuyor. En ucuz seçenekler ise Clio ve Era.
Adres: Yeni Hal Mevki No:31 Ürgüp / Nevşehir
Tel: (0384) 341 43 35
Web: eferentacar.com

Listeye Geri Dön