Van Ucuz Araç Kiralama

Kültür ve doğa turları için bölgenin önemli noktaları arasında yer alan Van’da yerel araç kiralama firmalarının yanı sıra Van havalimanı ve şehir merkezinde ofisi bulunan uluslararası firmaları bulmak mümkün. Eğer şehre uçakla gelecekseniz ve havaalanında istediğiniz model aracı bulamazsanız merkezdeki firmalar aracınızı merkeze yaklaşık 10 kilometre mesafede bulunan havaalanına teslim ediyorlar.
Bazı fiyatlara KDV ve sigorta ücreti dahil değildir. Güncel araç kiralama fiyatları, kampanya bilgileri ve araç modelleri için firmaları arayınız.

Van Araç Kiralama Firmaları ve Fiyatları

FirmaSemt1-3 Gün4-7 Gün8-15 GünTelefonDetay
Akdamar TurizmAkdamar TurizmMerkezSorunuzSorunuzSorunuz(0432) 212 43 53Detay
Avis VanAvis VanMerkez30€SorunuzSorunuz(0432) 214 63 75Detay

Van Ucuz Araç Kiralama Firmaları Detaylı Bilgileri


AKDAMAR TURİZM

Türkiye’de de pek çok ilde ve havalimanında hizmet veren uluslararası Europcar’ın Van şubesi olarak faaliyet gösteren Akdamar Turizm’in ofisi Van havaalanı geliş terminalinde bulunuyor. Araç modelleri arasında dizel ve benzinli seçenekleri, otomatik vites binekleri, minibüs ve panelvan araçları bulabilirsiniz. Sitede bulunan rezervasyon formuyla aracı alacağınız yeri, ödeme şeklini, teslimat yerini seçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Adres: Kazim Karabekir Cad. Soydan İş Merkezi No:6 / Van
Tel: (0432) 212 43 53
Web: akdamarturizm.com

Listeye Geri Dön


AVIS VAN

Avis firmasının hem Van havalimanı iç hatlar geliş terminalinde hem de Van merkezde bulunan Karaman Oteli içerisinde ofisi bulunuyor. Havalimanı ofisine (0432) 217 88 78 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Firmanın sık sık gerçekleştirdiği kampanyalar ile ilgili güncel indirimleri web sitesinden alabilirsiniz. Ayrıca Avis kart sahiplerine ekstra indirimler ve bazı ücretsiz hizmetler de veriliyor. Yüzlerce araçtan oluşan filosunda her ihtiyaca yönelik olarak bir model bulmak mümkün.
Adres: Cumhuriyet Cad. Kahraman Oteli / Van
Tel: (0432) 214 63 75
Web: avis.com.tr

Listeye Geri Dön